Ploty

Základem jsou ocelové sloupky (kulaté, hranaté, čtyřhranné) a plotové díly s povrchovou úpravou: nátěr v libovolných odstínech, žárovým zinkováním, poplastovaným povrchem. Dodáváme s veškerým příslušenstvím (vázací a napínací dráty, napínáky, bavolety, ostnaté dráty, a pod.)

Klasické ploty – pletivo

Jsou kombinací funkčnosti a hospodárnosti. Dodáváme pozinkované nebo poplastované pletivo vyráběné tuzemskými výrobci. Jedná se o vysoce kvalitní pletivo, vyrobeno z ocelových nebo hliníkových drátů s pozinkovaným a poplastovaným povrchem, který zajišťuje jeho dlouholetou bezúdržbovou funkčnost.

 

Svařované ploty

Svařované plotyPředností svařovaných plotů je v porovnání s kovanými ploty nízká hmotnost a podstatně nižší výrobní cena. Vyrábíme a dodáváme na míru dle našeho katalogu nebo požadavků a představ zákazníka z různých typů ocelových prvků (hranaté, obdélníkové, kulaté, pásové).

Kované ploty

Kované plotyDodáváme kované ploty v prvotřídní kvalitě pro zkrášlení a ochranu vašeho majetku. Jednotlivé tvary a motivy je možno zvolit z široké nabídky katalogu nebo vyrobit podle vlastního návrhu zákazníka.

Průmyslové ploty

Průmyslové plotyPloty pro oplocení průmyslových objektů a areálů firem. Hlavními faktory jsou stabilita, pevnost, elegance a bezpečnost s reprezentativním vzhledem.

 

 

 

 

 

Odeslat poptávku