Strojní výroba

  • Řezání vodním paprskem
  • Ohýbání plechů na hydraulickém lisu
  • Zakružování profilů
Odeslat poptávku

Zakázková kovovýroba

  • Zábradlí / Schodiště / Brány
  • Garážová vrata / Mříže / Ploty
  • Ocelové konstrukce / Svařování nerezu a hliníku
Odeslat poptávku
Personální a produkční rozšíření společnosti ALFEZA s.r.o.

Technologie

K naší práci používáme kvalitní technologie, které nám umožňují dodávat služby nejvyšší úrovně.

Rychlost

Všechny naše služby a výrobky dodáváme včas, v předem domluvených termínech.

Kvalita

Zakládáme si na kvalitě všch našich produktů, jak v oblastni kovovýroby, tak ve strojní výrobě.

Strojní výroba

Pracujeme s moderními technologiemi. Zde je ukázka strojů, které nalezente v našich dílnách.

Řezání vysokotlakým vodním paprskem

Disponujeme moderní CNC strojem UNI JET WJ4020-1Z-UJ-PJ5AX-45° pro řezání vodním paprskem. Nabízíme řezání celé řady materiálů (kovy, plasty, plexi, sklo, dřevo). Vodní paprsek je vhodný pro libovolný materiál, kde nevadí kontakt s vodou.

Mezi hlavní výhody patří kvalitní přesný řez, bez třepení a praskání materiálu. Během řezání nedochází k namáhání materiálu, drolení nebo praskání. Ve většině případů řez nevyžaduje další opracování.

Ohýbání plechů na hydraulickém lisu

K ohýbání plechů používáme hydraulický ohraňovací lis CNC AD-R 30175. Stroj umožňuje zatížení až 100t/m.

Lis je vybaven rychlým a snadným programováním CNC, grafickým řídicím systémem, který ve standardním provedení řídí tři osy (Y1, Y2, X). Po zadání základních parametrů výrobku (kvalita, tloušťka a délka materiálu, požadované úhly, sekvence ohybů) systém automaticky nastaví všechny řízené osy, odskok zadního dorazu a potřebnou lisovací sílu.

Zakružování profilů

Nabízíme zakružování profilů na zakružovačce MAM 50/2. Stroj je schopný pracovat v horizontální i vertikální poloze a má elektromechanický pohon. Zakružovačka profilů je universálním strojem pro kroužení menších profilů a trubek. Seznam profilů naleznete zde.

Hydraulické tabulové nůžky

Pro stříhání plechový tabulí používáme hydraulické tabulové nůžky VS 3006, které umožňují stříhání o maximální délce 3 080mm.

Nůžky jsou určeny na přímočaré stříhání tabulí, jsou vybaveny CNC řídicím systémem D-Touch 7 s dotykovou obrazovkou. Systém, umístěný na centrálním kontrolním panelu, zajišťuje (dle zadaných parametrů střihaného materiálu – tloušťka, pevnost, šířka příp. i délka střihu).

Svařování nerezu a hliníku

Nabízíme jak kalsické svařování oceli, tak svařování hliníku a nerezové oceli všemi běžnými metodami jako: TIG – AC/DC, MIG/MAG - CO2, Elektrický oblouk, Autogen.

Kovovýroba

Naše firma nabízí řadu služeb v oblasti zakázkové kovovýroby. Vyrábíme například brány, ploty, zábradlí. Nabízíme také montáže garážových vrat, svařování nerezu a hliníku a další. Provozujeme také eshop zaměřený na plotové systémy.

Zakázková kovovýroba

Vyrábíme mříže, brány, branky, schodiště, zábradlí, ploty, různé konstrukce a stojany, závory a další kovové materiály do interieru i exteriéru.

Svařování nerezu a hliníku

Nabízíme jak kalsické svařování oceli, tak svařování hliníku a nerezové oceli všemi běžnými metodami.

Zábradlí

Vyrábíme interiérové a exteriérové zábradlí (svařované, kované, nerezové, hliníkové, skleněné, tahokov, děrovaný plech) s povrchovou úpravou: nátěr v libovolném odstínu, žárovým zinkováním, komaxitem dle vzorníku RAL nebo eloxem.

Schodiště interiérové a exteriérové

Naše nabídka interiérových a exteriérových schodišť je komplexní. Zahrnuje totiž jak schodiště točitá, segmentová, třmenová, bočnicová, tak i schody atypické, které se řídí přáním zákazníka.

Brány a branky

Brány (pojezdové, nesené, teleskopické, jednokřídlé a dvoukřídlé) a branky vyrábíme na míru (s výplní dřevěnou, ocelovou, hliníkovou, pletivo) dle požadavků a představ zákazníka, včetně pohonů např. Hörmann, NICE, Sommer, Somfy apod.

Mříže

Dodáváme všechny běžné druhy mříží (pevné, nůžkové, rolovací, kované). Mříže vyrábíme na míru, podle vašich potřeb.

Vybavení restaurací a obchodů

Ocelové stolky, lavice, židle, barové pulty, obklady stěn apod., možné kombinace ocel, dřevo, čalounění.

Garážová vrata

Sekční garážová vrata dodáváme v různých designech a barevných odstínech pro privátní i průmyslové účely včetně pohonů a bezpečnostních prvků.

Montované nerezové zábradlí

Montované nerezové zábradlí v ceně ocelového, KUGEL BÄR System, cena za 1 bm od 4000 Kč.

Ostatní činnost

Pergoly, vybavení restaurací a obchodů (ocelové stolky, lavice, židle, barové pulty, obklady stěn apod.), balkóny, neprůstřelná okna, závory, konstrukce, vybavení dětských hřišť (stojany kol, koloběžek, houpačky, kolotoče, prolézačky) a další zámečnická výroba.

Reference

Získali jsme dobré jméno u investorů, u obchodních a stavebních společností i u dalších odběratelů či zákazníků. Dovolujeme si uvést několik staveb a objektů, na jejichž realizaci jsme se podíleli.

Naše provozovna

Dolní Kasárna 941
250 67 Klecany

Otevírací doba: Po-Pá / 07:30-16:00

Strojní výroba

Kovovýroba

Fakturační údaje

Alfeza s.r.o.
U Lékárny 228/9, 250 67 Klecany
IČ: 28380185

Kontaktujte nás